Mandala Kleurboeken Voor Volwassenen, Limited Edition

De Mandala kleurboeken hebben extra glad en dik papier en in ieder boek is een inlegvel markerpapier, dat zorgt dat de mandala’s niet doordrukken naar de volgende mandala.
Ieder kleurboek bevat 40 unieke handgetekende mandala’s, eenzijdig gedrukt. In de hele serie zijn ook alle mandala’s uniek.
Limited Edition!
De boeken worden niet herdrukt in deze kwaliteit, het betreft een zogenaamde ‘Limited Edition’. Deel 4 is inmiddels echt helemaal uitverkocht. Soms krijgen we mailtjes of we misschien toch nog een boek hebben liggen, maar helaas, dat is echt niet zo.
Bestel bij Bol
We verkopen ze zelf via Bol. Ieder boek wordt door ons ingepakt en verstuurd en we zijn blij met iedere bestelling!
Vriendenboeken Voor (Bak)Recepten
Het idee voor deze boeken is ontstaan toen ik het receptenschriftje van mijn moeder niet kon vinden. Tijdens de zoektocht kwam ik het schriftje tegen waarin ze haar eigen afscheid regelde en voor iedereen ook een persoonlijke boodschap schreef.
Dat bracht me op het idee hoe leuk het zou zijn geweest als ze haar recept van mijn favoriete mosterdsoep in haar eigen handschrift had geschreven, met daarbij die persoonlijke boodschap.
Dus koop dit boek, geef het cadeau en schrijf alvast je favoriete recept erin met natuurlijk een bijzondere boodschap! Dan zal degene altijd met plezier jouw recept klaarmaken en ben je er altijd een beetje bij!
Plus Passie?
Plus Passie omdat altijd alles met passie gedaan wordt.
Mijn naam is Margriet Bossink en met hulp van mijn man René Pronk run ik Plus Passie. René de zakelijke kant en ik meer de creatieve kant.
Contact?
Wil je contact? Mail naar info@pluspassie.nl

